021-66798790 , 66798804  تلفن :
021-66798790 , 66798804   تلفن :

پلاک فلزی

پلاک فلزی

امروزه پلاک هایی فلزی در همه جا به چشم می خورند و کاربرد دارند ، چنانچه به محیط اطراف خود توجه کرده باشیم ، از داخل ساختمانها ، فرقی نمی کند مسکونی باشند یا اداری ، از پشت در ورودی اتاق ها و ساختمان ها تا انواع محصولات صنعتی و یا لوازم خانگی ، حتما با پلاک های فلزی مواجه شده ایم با توجه به دوام و استحکام و شکیل بودن پلاک فلزی و دسترس بودن آن در اندازه ها و رنگهای مختلف این امکان را فراهم می شود که بطور گسترده و برای مقاصد گوناگون بکار گرفته شوند .

تولید کنندگان محصولات گوناگون (مصنوعات چوبی ، لوازم خانگی ، دستگاه ها و تولیدات صنعتی و ...) با آگاهی از قابلیت های زیاد پلاک فلزی از آن برای درج مشخصات محصول و همچنین برای نصب آرم و نشانه و برند تجاری خود بهره می برند.

گارکاه حکاکی حمید با در اختیار داشتن کادر با تجربه و مجرب و بکارگیری تجهیزات پیشرفته در تولید انواع پلاک فلزی ، آماده ارایه پلاک های فلزی در جنس ها و رنگهای مختلف با توجه به نیاز و سفارش مشتریان گرامی می باشد. در ادامه تعدادی از محصولات تولید شده در کارگاه حکاکی حمید ذکر می گردد ، چنانچه خواستار نوعی خاص از پلاک فلزی هستید که به آن اشاره نشده است ، حتما با ما تماس بگیرید

- پلاک فلزی سر رسید
- پلاک فلزی انواع مبلمان و مصنوعات چوبی
- پلااک مشخصات دستگاه های صنعتی (nameplate)

  • تولید و حکاکی لیزری پلاک فلزی سر رسید